Torso Alf Ekberg

Torso  Alf Ekberg
Torso  Alf Ekberg
Torso  Alf Ekberg
Torso  Alf Ekberg
Torso  Alf Ekberg
Torso  Alf Ekberg
Torso  Alf Ekberg
Torso  Alf Ekberg
Torso  Alf Ekberg
Torso  Alf Ekberg
Torso  Alf Ekberg
Torso  Alf Ekberg

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF EKBERG (född 1945): Dubbel torso, signerad Alf Ekberg, numrerad 12/100, brons på stensockel, höjd ca 30 cm

699961

2019-11-11