Max Ernst färglitografi

Max Ernst  färglitografi
Max Ernst  färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976): ur ´´Le demeur d`Hypnos"´´ signerad och numrerad 13/99, japanpapper, färglitografi, bladstorlek ca 27x39 cm

699992

2019-11-11