Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, 1950/60-tal, etikettmärkt EJM, stome i lövträ, kakelmosaik, höjd ca 55 samt 120x54
Bruks och åldersrelterat slitage
700055
2019-11-12