Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950/60-tal, etikettmärkt EJM, stome i lövträ, kakelmosaik, höjd ca 55 samt 120x54

Bruks och åldersrelterat slitage

700055

2019-11-12