Berndt Friberg skål

Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål
Berndt Friberg skål

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), skål, Gustavsberg, signerad och daterad med studiohanden Friberg -75, höjd 6, diameter 16 cm

700059

2019-11-11