Bokhylla i teak 1950/60-tal

Bokhylla i teak 1950/60-tal
Bokhylla i teak 1950/60-tal
Bokhylla i teak 1950/60-tal
Bokhylla i teak 1950/60-tal
Bokhylla i teak 1950/60-tal
Bokhylla i teak 1950/60-tal
Bokhylla i teak 1950/60-tal
Bokhylla i teak 1950/60-tal
Bokhylla i teak 1950/60-tal
Bokhylla i teak 1950/60-tal
Bokhylla i teak 1950/60-tal
Bokhylla i teak 1950/60-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1950/60-tal, stomme i teak, nederdel med skåp och fem lådor, överdel med hyllplan, höjd ca170, 100x36 cm

Bruksslitage, repor, nyckel saknas

700062

2019-11-12