Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL, 1800-tal, venetiansk stil, bronserad, 170x110 cm
Vissa glas sitter med mattnålar, skador och slitage
700063
2019-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här