Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MÖSSBORD, Hälsingland, sannolikt Forsa, allmoge, 1800-tal, bemålat, delvis bemålat inuti, öppningsbart lock, sarg med skålformad skärning, höjd 85, 87x60 cm
lös list, bruksslitage
700066
2019-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här