Senbarock stol

Senbarock stol
Senbarock stol
Senbarock stol
Senbarock stol
Senbarock stol
Senbarock stol
Senbarock stol
Senbarock stol
Senbarock stol
Senbarock stol

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

STOL, senbarock, 1700-talets mitt, svart målad med stoppad löstagbar sits, höjd 101,5 cm, bredd 51sitthöjd ca 46 cm

Renoverad, slitage

700075

2019-11-13