Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
150 EUR
PHILIPPE STARCK, KARMSTOL, "Louis Ghost", för Kartell, formgjuten transparent plast, märkt, sitthöjd 47 cm, totalhöjd ca 94 cm
Sedvanligt ytslitage, repor
700133
2019-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här