Klubbat för:
100 EUR
Schätzwert
150 EUR
Beschreibung
PHILIPPE STARCK, KARMSTOL, "Louis Ghost", för Kartell, formgjuten transparent plast, märkt, sitthöjd 47 cm, totalhöjd ca 94 cm
Zustandsbeschreibung
Sedvanligt ytslitage, repor
700133
2019-11-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner