Philippe Starck Louis Ghost karmstol

Klubbat för:

100 EUR

Schätzwert

150 EUR

Beschreibung

PHILIPPE STARCK, KARMSTOL, "Louis Ghost", för Kartell, formgjuten transparent plast, märkt, sitthöjd 47 cm, totalhöjd ca 94 cm

Zustandsbeschreibung

Sedvanligt ytslitage, repor

700133

2019-11-13