Fåtölj från Bolia

Fåtölj från Bolia
Fåtölj från Bolia
Fåtölj från Bolia
Fåtölj från Bolia
Fåtölj från Bolia
Fåtölj från Bolia
Fåtölj från Bolia
Fåtölj från Bolia

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, samtida, Bolia, svart textilklädsel, ben i förkomad aluminium, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, lagningar vid undersida

700141

2019-11-12