Gunnar Nylund ´´Igelkotte´´ bordslampa
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NYLUND, bordslampa, "Igelkotte", Rörstrand, chamotte, grön glasyr, höjd inkl,. lampsockel ca 23 cm
Smärre slitage, smärre nagg/avslag, ej funktonstestad, SAV garanterar ej funktionen
700146
2019-11-12