Matgrupp gustavianskstil

Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, gustavianskstil, 4 stolar samt bord, sitthöjd ca 44, bord diameter ca 120 cm

Skador, fläckar, slitage, beläggningar (rökhem)

700148

2019-11-11