Harry Bertoia Diamond Chair

Harry Bertoia Diamond Chair
Harry Bertoia Diamond Chair
Harry Bertoia Diamond Chair
Harry Bertoia Diamond Chair
Harry Bertoia Diamond Chair
Harry Bertoia Diamond Chair
Harry Bertoia Diamond Chair
Harry Bertoia Diamond Chair
Harry Bertoia Diamond Chair
Harry Bertoia Diamond Chair

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

200 EUR

HARRY BERTOIA, FÅTÖLJ, "Diamond Chair",
vitlackeradt metallnät, lös dyna i brunrött ylletyg, höjd 71,5 cm, bredd 82,5 cm

Slitage och sitsen delvislös från foten, bruten svetsning

700151

2019-11-13