Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
200 EUR
HARRY BERTOIA, FÅTÖLJ, "Diamond Chair",
vitlackeradt metallnät, lös dyna i brunrött ylletyg, höjd 71,5 cm, bredd 82,5 cm
Slitage och sitsen delvislös från foten, bruten svetsning
700151
2019-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här