Bordslampor AS Høvik Lys mässing

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1-par, sent 1900-tal, märkta AS Høvik Lys, Norge, stomme i mässing, höjd inkl. sockel ca 40, fotens diameter ca 22 cm

Smärre slitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

700161

2019-11-12