Axel Sjöberg

Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): "Långskär", 1895, signerad, olja på duk, a tergo daterad och signerad, ca 30x27 cm

Krackelyrer, enstaka färgbortfall.

700181

2019-11-16