Cigarettetuier

Cigarettetuier
Cigarettetuier
Cigarettetuier
Cigarettetuier
Cigarettetuier
Cigarettetuier
Cigarettetuier
Cigarettetuier
Cigarettetuier
Cigarettetuier
Cigarettetuier
Cigarettetuier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETUIER till cigarett och cigarr, engelskt cigarretui (ca 14x9 cm), Tiffany & Co cigarettetui i sterlingsilver (14x9,5 cm) samt tre mindre etuier, bruttovikt ca 560 gram

gravyr, slitage, repor, smärre bucklor

700182

2019-11-25