Axel Sjöberg

Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg
Axel Sjöberg

Klubbat för:

5 800 SEK

4 000 SEK

AXEL SJÖBERG (1866-1950): Motiv från Stockholms ytterskärgård, omkring sekelskiftet 1800/1900-tal, signerad Axel Sjöberg, olja på duk, ca 28,5 x 34 cm.

700186

2019-11-18