Klubbat för:
5 800 SEK
4 000 SEK
AXEL SJÖBERG (1866-1950): Motiv från Stockholms ytterskärgård, omkring sekelskiftet 1800/1900-tal, signerad Axel Sjöberg, olja på duk, ca 28,5 x 34 cm.
700186
2019-11-18