Soffbord samt sidobord 1 par

Soffbord samt sidobord 1 par
Soffbord samt sidobord 1 par
Soffbord samt sidobord 1 par
Soffbord samt sidobord 1 par
Soffbord samt sidobord 1 par
Soffbord samt sidobord 1 par
Soffbord samt sidobord 1 par
Soffbord samt sidobord 1 par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, LAMPBORD, 1 par, 1900-talets slut, björk, enligt uppgift inköpta på Nordiska Galleriet, höjd 53, 63x48 resp 134x80 cm

Ytmärken, slitage

700196

2019-11-11