Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, LAMPBORD, 1 par, 1900-talets slut, björk, enligt uppgift inköpta på Nordiska Galleriet, höjd 53, 63x48 resp 134x80 cm
Ytmärken, slitage
700196
2019-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här