Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄRJA, 1700-talets andra hälft, förgylld mässingsfäste, stukatklinga med blånerad och förgylld dekor, längd ca 103 cm

Slitage, något böjd spets

700210

2019-11-17