Gustav Rosengren oljemålning

Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV ROSENGREN (1893-1963): Lofoten, signerad Gust Rosengren, olja på pannå, 61x82 cm

700211

2019-11-11