Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AMPEL, empirestil, 1800-tal, förgylld och mörkpatinerad mässing, höjd ca 62 cm
Senare elektrifierad, ej funktionstestad
700215
2019-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här