Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMPEL, empirestil, 1800-tal, förgylld och mörkpatinerad mässing, höjd ca 62 cm

Senare elektrifierad, ej funktionstestad

700215

2019-11-11