Hans Wegner matbord
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HANS J. WEGNER, matbord, teak, för Andreas Tuck, Danmark, modellnummer AT316, 1900-talets mitt, brännmärkt "Fabrikat Andr. Tuck, Hans J Wegner Denmark", med två iläggsskivor i furu (á 40 cm), höjd ca 72, 160x86 cm
Slitage, fläckar, ställvis blekt
700216
2019-11-11