Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT RUDA, stol, "Nizza", IKEA, Älmhult, 1950/60-tal, stomme i teak, sots klädd med tyg, sitshöjd ca 43 cm
Bruksslitage
700218
2019-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här