Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, lackerad metallstomme, klädd med plastband, höjd 102 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

700219

2019-11-15