Hans-Agne Jakobssen takarmatur 372/6

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, takarmatur, modell "T 372/6", stomme i mässing, 6 st ljusarmar med rökfärgade glaskupor, etikettmärkt, höjd ca 72, diameter ca 58 cm

Smärre slitage, smärre nagg på kuporna, smärre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

700227

2019-11-12