Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
CHARLES COLLINS, "In Norbury Woods", England, signerad och daterad Charles Collins 1897, olja på duk, mått ca 54x46 cm
Mindre färgsläpp
700244
2019-11-12