Taklampa Ott International
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPOR, (3 dlr), 1900-talets senare hälft, Ott International, mässing och kupor i rökfärgat glas, höjder 85, 50 samt 40 cm
Smärre slitage och repor, klippta, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
700246
2019-11-12