Taklampa Ott International

Taklampa Ott International
Taklampa Ott International
Taklampa Ott International
Taklampa Ott International
Taklampa Ott International
Taklampa Ott International
Taklampa Ott International
Taklampa Ott International

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

TAKLAMPOR, (3 dlr), 1900-talets senare hälft, Ott International, mässing och kupor i rökfärgat glas, höjder 85, 50 samt 40 cm

Smärre slitage och repor, klippta, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

700246

2019-11-12