Soppslev osthyvel tårtspadar teskedar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPPSLEV, osthyvel, 2 tårtspadar, 3 teskedar, silver, 1900-talets mitt, olika modeller, soppslevens längd 25 cm, total vikt inkl rostfria blad ca 386 g

delvis med monogram, bruksslitage

700253

2019-11-16