Soppslev osthyvel tårtspadar teskedar
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPPSLEV, osthyvel, 2 tårtspadar, 3 teskedar, silver, 1900-talets mitt, olika modeller, soppslevens längd 25 cm, total vikt inkl rostfria blad ca 386 g
delvis med monogram, bruksslitage
700253
2019-11-16