Timo Sarpaneva vas

Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas
Timo Sarpaneva vas

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TIMO SARPANEVA, vas, glas, Orkidea, Iittala, signerad Timo Sarpaneva -3568, höjd ca 16, diameter ca 6 cm

Slitage

700274

2019-11-12