Bordslampa Tyskland
Avslutad
2019-11-13
700280
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal, Tyskland, fot och arm i delvis lackerad mässing, skärm i lackerad metall, riktbar lamparm, höjd ca 34 cm
Ingår i tema-auktion "Modern Belysning"
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen