Magne Håland oljemålning

Magne Håland oljemålning
Magne Håland oljemålning
Magne Håland oljemålning
Magne Håland oljemålning
Magne Håland oljemålning
Magne Håland oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

MAGNE HÅLAND (Norge född 1950): Landskapsmotiv med örn, signerad Magne Håland, olja på duk, 115x150 cm

Smärre dukskada

700295

2019-11-11