Ett par sängar i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGAR, 1 par, omkring 1900, gustaviansk stil, bemålade, dekor av förgyllda pinjekottar,höjd 80-110 cm (utan kottar), ca 208x107 cm, mått för madrass ca 100x200 cm

slitage, sprickor, färgbortfall

700308

2019-11-25