Roland Svensson litografi
Valmis
2019-11-11
700316
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsbodar", signerad Roland S, färglitografi, 337/350, bildmått ca 28x40,5 cm