Endre Nemes etsning

Endre Nemes etsning
Endre Nemes etsning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition, signerad och daterad 1950, färgetsning, 55x85 cm

700320

2019-11-11