Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HELMER HERTZHOFF (1873-1958): Vinterlandskap, signerad H Hertzhoff, olja på på pannå, 61x52 cm
Zustandsbeschreibung
700324
2019-11-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner