Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
BÅLSKÅL, 1900-talets början, Frankrike, brons och folierad kopparlegering, Bouvet Ladubay Saumur- Brut, för ca 3-4 champagneflaskor, höjd ca 25, diameter 39 cm
Bruksslitage
700326
2019-11-13