Pipor i silver Zippotändare
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIPOR samt ZIPPOTÄNDARE, bestående av 6 st pipor med huvuden i sterlingsilver, stämplade NJ, 925, Stockholm, samt 17 st tändare, samling med 9 olika utföranden/modeller, märkta Zippo Made in USA, total silvervikt exklusive insatser i trä ca 575 g
Bruksslitage, 1 av piporna har en trasig insats
700336
2019-11-12