Pipor i silver Zippotändare

Pipor i silver Zippotändare
Pipor i silver Zippotändare
Pipor i silver Zippotändare
Pipor i silver Zippotändare
Pipor i silver Zippotändare
Pipor i silver Zippotändare
Pipor i silver Zippotändare
Pipor i silver Zippotändare
Pipor i silver Zippotändare
Pipor i silver Zippotändare
Pipor i silver Zippotändare
Pipor i silver Zippotändare

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIPOR samt ZIPPOTÄNDARE, bestående av 6 st pipor med huvuden i sterlingsilver, stämplade NJ, 925, Stockholm, samt 17 st tändare, samling med 9 olika utföranden/modeller, märkta Zippo Made in USA, total silvervikt exklusive insatser i trä ca 575 g

Bruksslitage, 1 av piporna har en trasig insats

700336

2019-11-12