Champagnekylare art deco

Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco
Champagnekylare art deco

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, art deco, 1930/40-tal, nysilver, med hänklar, höjd 18, diameter 19 cm

Bruksslitage

700354

2019-11-17