Folke Ohlsson Frisco bord

Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord
Folke Ohlsson Frisco bord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, bord, "Frisco", teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, brändmärkt, höjd ca 53, 121x81 cm

Bruksslitage

700365

2019-11-13