Barnvagn

Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn
Barnvagn

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNVAGN, 1920/30-tal, korg, detaljer i metall, porslin, höjd ca 136, längd 117 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

700367

2019-11-12