Tamburmajor

Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor
Tamburmajor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, 1970(80-tal, mässing, höjd ca 176 cm

Smärre slitage

700369

2019-11-12