Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTALER, 2, 1900-talets första hälft, svarvade, bemålade samt bronserade, höjd ca 107-115 cm
Renoverade samt kompletterade, bruks och ålderrsrelaterat slitage
700371
2019-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här