Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUPPSATS, skål uppburen av putti i armkrok, 1900-tal, Märkning med korsade klingor samt R. B. porslin, höjd ca 34 cm

Smärre slitage

700392

2019-11-13