Klubbat för:
750 SEK
1 200 SEK
STOL, Indisk bröllopsstol, 1900-tal, trästomme klädd med med hamrad och rikligt dekorerat metallöverdrag, rygg flankerad med stenbockhuvuden, höjd ca 85 cm, sitthöjd ca 45 cm
slitage, lister släppt
700422
2019-11-25