Indisk bröllopsstol

Indisk bröllopsstol
Indisk bröllopsstol
Indisk bröllopsstol
Indisk bröllopsstol
Indisk bröllopsstol
Indisk bröllopsstol
Indisk bröllopsstol
Indisk bröllopsstol
Indisk bröllopsstol
Indisk bröllopsstol

Klubbat för:

750 SEK

1 200 SEK

STOL, Indisk bröllopsstol, 1900-tal, trästomme klädd med med hamrad och rikligt dekorerat metallöverdrag, rygg flankerad med stenbockhuvuden, höjd ca 85 cm, sitthöjd ca 45 cm

slitage, lister släppt

700422

2019-11-25