Matbord Faarup möbelfabrik
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATBORD, Faarup Möbelfabrik, Danmark, 1960-tal, fanér i palisander (Dalbergia Nigra), 3 iläggsskivor a 50 cm medföljer, höjd ca 73 cm, diameter 120 cm
CITES-Intyg medföljer inom EU
Slitage, repor förekommer
700429
2019-11-15