Matbord 1960/70-tal

Matbord 1960/70-tal
Matbord 1960/70-tal
Matbord 1960/70-tal
Matbord 1960/70-tal
Matbord 1960/70-tal
Matbord 1960/70-tal
Matbord 1960/70-tal
Matbord 1960/70-tal
Matbord 1960/70-tal
Matbord 1960/70-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, 1960/70-tal, skiva med fanér i palisander (dalbergia nigra), kromade ben, höjd ca 74, 216 x 100 cm

CITES-Intyg inom EU medföljer

Repor, märken, fläckar

700444

2019-11-15