Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, Aksel Kjersgaard, Odder, Denmark, 1960-tal, fanér i palisander (dalbergia nigra), 4 lådor, märkt, höjd ca 52, 117 x 35 cm
CITES-Intyg inom EU medföljer
Repor, slitage, fläckar
700448
2019-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här